Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Paspaudę „Sutinku“ sutiksite su slapukų įrašymu.

Prekių pristatymas


Siekdami išlaikyti aukščiausią internetinės parduotuvės www.birbyzas.lt aptarnavimo kokybę, užsakytas prekes pristatome visoje Lietuvoje ne vėliau kaip per 2-4 darbo dienas (išskyrus šventines dienas) nuo patvirtinimo apie užsakymo apmokėjimą. Visas prekes pristatome per AB ”Lietuvos paštas”. Registruoto, pirmenybinio siuntinio pristatymo kaina - 1,80 Eur. Visi www.birbyzas.lt užsakymai yra vykdomi kasdien iki 13 val., t.y., 14 val. užsakyta prekė bus perduota Lietuvos pašto tarnybai sekančią dieną. Prekės užsakytos savaitgalį ar švenčių dienomis, išsiunčiamos sekančią darbo dieną ir pristatomos per 2-4 darbo dienas. Už vėlavimą pristatyti prekes atsako AB "Lietuvos paštas".

Pristačius siuntą į artimiausią pašto skyrių, Jūsų nurodytu adresu bus pristatytas apie tai informuojantis pranešimas. Siuntą galėsite atsiimti pašto skyriuje pateikę minėtą pranešimą ir asmens tapatybę įrodantį dokumentą. Mažas ir lengvas siuntas pašto darbuotojai gali, bet neprivalo pristatyti į Jūsų namus asmeniškai.

Jeigu užsakymo suma viršija 50 Eur, prekių pristatymas nemokamas (išskyrus į ES valstybes nares) per AB "Lietuvos paštą".

Taip pat yra galimybė pasirinkti greitą pristatymą per "Autobusų siuntas". Siuntinio pristatymo kaina - 4,60 Eur. Užsakyta prekė bus pristatyta sekančią ar tą pačią dieną po užsakymo įvykdymo į jūsų nurodyto miesto autobusų siuntų skyrių.

Užsakymai per kurjerius išsiunčiami tą pačią arba sekančią dieną nuo užsakymo apmokėjimo. Pristatymo kaina - 5 Eur.

Į ES valstybes nares pristatymo kaina - 9 Eur.

Įsigytas prekes galite atsiimti ir Kaune, susisiekus ir suderinus atsiėmimą su parduotuvės personalu.

Jei turite klausimų, visuomet galite kreiptis į mūsų internetinės parduotuvės personalą:
Telefonais: 8-686 79974, 8-654 32110.
El. Paštu: info@birbyzas.lt